Verstelbare zilveren gegraveerde armband
Stap 1. Kies Materiaal
Stap 2. Personaliseer Mij


Beschrijving
Instructies
Informatie
Levering en retouren
Beschrijving
Met onze Verstelbare zilveren gegraveerde armband maak jij een verbluffende visuele indruk, terwijl het sieraad toch comfortabel en veilig zit. Dit prachtige sieraad heeft een slanke band met licht uitlopende uiteinden. Elk uiteinde biedt plaats aan een opschrift naar jouw keuze, zodat het afgewerkte stuk een bijzondere betekenis draagt. Deze armband is vervaardigd uit Sterling zilver, en heeft de volgende kenmerken:
- Twee woorden of namen - één aan elke uiteinde
- Gewaagd hoofdlettertype
- Verstelbaar voor comfortabele pasvorm
Jij bent er dol op omdat:
Deze armband laat zich geweldig met andere armbanden combineren, maar hij staat ook op zich beeldig, als je in een minimalistische stemming bent. Het beste is, dat hij speciaal voor jou wordt gemaakt, misschien met jouw naam en die van je partner, de namen van twee kinderen, of een woordenpaar dat je van inspiratie voorziet wanneer je die nodig hebt.
Andere opties:
Bezoek zeker onze collectie gepersonaliseerd armbandjes en ontdek nog veel meer ongelooflijke modellen die je draagt en deelt met de mensen die jouw leven heel maken. Deze armband is naar jouw keuze eveneens beschikbaar in 18k vergulde of 18k rosé-vergulde uitvoering.
Instructies
- Alle letters zijn hoofdletter.
- Klik Hier voor uitleg over de armbandlengte.
- Lees over onze Veiligheidswaarschuwing voor Kinderen.
- Gelieve Ons te mailen met uw vragen of opmerkingen.
Informatie
- TableHeaderInformatie
- ID:110-03-2390-04
- Dikte:2.2mm
- Afmetingen:59.94mm
- Materiaal:Zilver 0.925
- Ketting Stijl:Bangle
- Ketting Lengte:Een Maat
- Stijl:Bangles Collectie
Levering en retouren
- Door de huidige COVID-19 situatie, kan u nu uw verzend adres veranderen tot 48 uur na het plaatsen van uw bestelling.
Retourzendingsbeleid
Nieuwe ongedragen artikelen kunnen binnen 100 dagen na aflevering terug verzonden worden naar Mijnnaamketting.nl. Houd er rekening mee dat omdat al onze gepersonaliseerde artikelen eenmalig persoonlijk gemaakt worden, wij zullen daarom ook retour kosten van 30% in rekening brengen.